Blends/Signatures

Summer banners :)

28. června 2015 v 14:00 | BloodyMary
Ahojte všichni, tak léto už je v plném proudu a já si ho užívám plnými doušky. :) Co vy? Už jste dostali vysvědčení nebo jdete ještě příští týden do školy? Na úvod tu pro vás mám takové jednodušší bannery. Tak snad se budou líbit. :)


@BloodyMary

Signatures - Jennifer Lawrence

13. června 2015 v 22:53 | BloodyMary
Zdravím v tuto pozdní večerní hodinu. :D Až ted' jsem se dostala k PC, a tak přidávám tyto lehké signaturky s Jennifer. :) Snad se budou někomu líbit. Jsou laděné letně, tak se sem docela hodí. :) Jennifer mám poslední dobou hodně v oblibě a moc se těším na poslední díl Hunger Games. Co vy? Máte rádi Hunger games?
xxx
@Bloody-graphic.blog.cz

Banner with Demi Lovato

10. června 2015 v 16:19 | BloodyMary
Tak jsem tu pro vás vytvořila jednu menší signaturu s Demi Lovato. Snad nevadí, že jsou to starší fotografie. :D Mě se stejně Demi nejvíc líbí tady. :) A jinak... Jak se tu pořád máte? Co plány na léto?
@Bloody-graphic.blog.cz

Blend - Selena Gomez

21. března 2015 v 14:01 | BloodyMary
Další patlanina z mojí tvorby... Tak třeba někdo využije do článku. :D :D Selenu mám ráda, ale nejsem si jistá jestli se to sem hodí, je to vytvořené už delší dobu a já to neměla kam dát. :)

Blend - Lana Del Rey

20. března 2015 v 23:19 | BloodyMary
Ahojte všichni, tak po náročném týdnu ve škole opět přidávám nějakou tu grafiku. :) :D Tentokrát u mě vítězí Lana Del Rey. Jak se vám líbí?

Blend - Taylor Swift

8. března 2015 v 16:42 | BloodyMary
Poslední dobou jsem si ji hodně oblíbila, takže přidávám první Blend. :) Klidně pište návrhy a přání, jakou grafiku tu chcete. Vaše BloodyMary :)
 
 

Reklama